Спорт

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА! Српски првак срушио Трнаву и обезбедио европску јесен!

Остао је још један корак до сна! Још једна препрека дели Црвену звезду од Лиге шампиона, пошто је словачка Трнава срушена, после тешких 120 минута игре, голом Немање Радоњића - 2:1

ВЕЛИКА АНКЕТА о статусу Косова и Метохије

Црвена звезда ће се за место у Лиги шампиона сударити са Салцбургом, али чак и ако не успе на том последњем кораку, играће се европски фудбал на „Маракани“ до краја јесени, макар у Лиги Европе.

(ВИДЕО) СКАНДАЛ! ВОЗИ, ПУШИ ЦИГАРУ И ПУЦА: Погледајте како крушевачки жестоки момак ПУЦА НАСУМИЦЕ КРОЗ ПРОЗОР АУТОМОБИЛА!

Меч у Трнави је био тежак за гледање, а још тежи за играње, пошто су Словаци пробали на тучу и снагу да изборе пролаз даље, али казна за тај антифудбал стигла је у 98. минуту, када су Бен и Радоњић изиграли одбрану Спартака и донели Звезди жељени други гол.

(ВИДЕО) ГРОМ ЈЕ УДАРИО У СТУБ, А ОНДА СУ ДЕЛОВИ ПОЧЕЛИ ДА ОТПАДАЈУ: Сведоци описали како је изгледало стравично рушење моста у Ђенови

Дуел је, иначе, имао ток као први у Београду. Само што је овог пута тим из Трнаве први постигао гол, преко Бакоша у шестом минуту, да би 45 секунди касније Бен изједначио на 1:1 и вратио двомеч на почетак.

(ВИДЕО) ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕНУТАК РУШЕЊА МОСТА У ЂЕНОВИ: Аутомобили падају у провалију док људи вриште! НА ДЕСЕТИНЕ МРТВИХ

Једва да је било правих прилика за гол у наставку утакмице, мреже су мировале све до 98. минута када је Радоњић прегазио трње из Трнаве и лансирао Звезду надомак звездица Лиге шампиона.

ДЕЧКО ЈЕ КРВАРИО И ГОВОРИО ЈОЈ ДА ЈЕ ВОЛИ: Срцепарајућа сцена пошто је АУТОБУС ПОКОСИО момка и девојку