Printscreen
Спорт

(ВИДЕО) ЗВЕЗДА ОСВОЈИЛА НОВИ САД! Шампион после преокрета срушио Војводину!

Фудбалери Црвене звезде су у 6. колу плеј-офа Суперлиге победили екипу Војводине на "Карађорђу" са 2:1.

Шампион је освојио и Нови Сад! Утакмица на „Карађорђу“ готово да је била пријатељска, а на крају се се радовали београдски црвено-бели.

Домаћи су повели сјајним голом Арсића у 23. минуту, када се после остављене лопте Јовичића, наместио, нациљао и погодио горњи десни угао Борјановог гола.

ЛЕГИЈА ОТКРИО ШОКАНТНЕ ДЕТАЉЕ О АРКАНУ: Његова гарда још увек постоји и делује по Србији!

Узвратили су гости у финишу првог полувремена, односно у 38. минуту, када је Немања Радоњић донео изједначење свом тиму.

Победу је оверио резервиста Немања Милић, који је у 73. минуту постигао победоносни гол, само два минута након што је заменио Дејана Јовељића.

Звезда у последње колу на „Маракани“ дочекује Вождовац, када ће бити шампионско славље, док „лале“ играју против Чукаричког.

(ФОТО) ОВАКО ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО: Одсецање ушију, набијање на колац, вешање бодљикавом жицом – ово су прве српске жртве терористичке ОВК!

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:2 (1:1)

Стрелац: Арсић у 23. – Радоњић у 38. и Милић у 74. минуту.

Стадион: „Карађорђе“. Судија: Новица Анђеловски.

ВОЈВОДИНА: Роцков, Путинчанин, Веселиновић, Лазаревић, Антић, Саничанин, Јованчић, Аврамовски, Месаровић, Арсић (од 83. Зличић), Езе.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гобељић, Фримпонг, Ле Талек, Родић (од 52. Хајдин), Крстичић, Рачић, Бен, Радоњић, Илић (од 60. Срнић), Јовељић (од 72. Милић).

ТОК МЕЧА

Друго полувреме:

83′. Промена у домаћем тиму, уместо стрелца Арсића на терену је Зличић.

(ФОТО/ВИДЕО) ОВО ЈЕ ШОКАНТНА ИСТИНА О ВУЧИЦИ УХВАЋЕНОЈ У БЕОГРАДУ: Зове се Цока, има власника, одрасла у кревету?

74′. ГОЛ! Звезда води 2:1, Милић је стрелац! Гобељић је протутњао по десној страни, заврнуо у петерац, где је Милић, који је само два минута раније заменио Јовељвића, одлично реаговао и донео предност гостима.

72′. Последња промена у Звезди, уместо Јовичића на терену је Милић.

68′. Прва опасност пред голом Војводине у другом полувремену, Јовељић је био у прилици, али му је понегла лопта, па је интервенисала одбрана домаћег тима.

60′. Друга промена у Звезди, Илић је ван терена, а у игри је Срнић.

(ФОТО) ЦЕЦА ПОТРЕСЕНА, ТЕШКА СРЦА УПУТИЛА ЈОЈ ПОСЛЕДЊЕ ЗБОГОМ: Душо моја, мирно спавај…

53′. Добар продор Радоњића, али је Роцков правовремено истрчао и отклонио опасност.

52′. Измена у Звезди, уместо Родића на терену је Хајдин.

46′. Одмах прилика, али је Јованчић лоше шутирао. Езе је пробио по десној страни, центрирао, а капитен Војводине, који је на мети Звезде, са 10 метара очајно захватио лопту и није било проблема за Борјана.

Прво полувреме:

45′. Лепо је Рачић проиграо Радоњића, али се крилни нападач црвено-белих спетљао, и пропустио прилику да преокрене резултат.

41′. Велику прилику је пропустио Езе! Центрирао је Лазаревић са десне стране, Езе био сам ако дух и шутирао главом са пет метара, али поред гола.

38′. ГОЛ! Без ударца у оквир гола, а онда шут и погодак! Звезда је изједначила, стрелац је Радоњић.

35′. Езе задаје много проблема дефанзивцима Звезде, пре свих Фримпонгу. Са друге стране, гости потпуно безопасни, и даље без ударца у гол.

23′. ГОЛ! Прекинута је супаванка на „Карађорђу, Војводина води 1:0! Стрелац је Арсић, који је мајсторски шутирао и погодио горњи леву угао Борјановог гола.

СРАМОТА НА ЕВРОВИЗИЈИ – ЗВИЖДАЛИ СРБИМА И РУСИМА!

20′. Први шут у оквир гола и то у режији домаћина. После корнера је Месаровић сачекао одбитак и са око 20 метара тукао, али је Борјан укротио ударац.

14′. Као да је реч о птијатељској утакмици. Тако је чак и на трибинама, где се тек спорадично чују навијачи, углавном Звезде.

(ВИДЕО) УСТАШКА БРУКА У БЛАЈБУРГУ! Млади усташа у црном је пришао новинару, а онда је доживео ЖЕСТОКО ПОНИЖЕЊЕ!

8′. Звезда има иницијативу, али и даље нема конкретне прилике, док домаћи играчи покушавају да запрете из контре преко брзоногог Езеа, али за сада без успеха.