Спорт

(ВИДЕО) ЗБОГ ОВОГ ПОЕНА ЂОКОВИЋА СВИ СУ СЕ ХВАТАЛИ ЗА ГЛАВУ! Па ово може само МАЕСТРАЛНИ НОВАК! Браво!

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић потезима на терену задивио је публику на Индијан Велсу.

ШИПТАРИ КАМЕНОВАЛИ КОМБИ У КОМ СУ БИЛА ДЕЦА! Нападнути Срби који су путовали до Косовске Митровице

Српски тенисер пласирао се у треће коло Индијан Велса, пошто је победио 128. играча света Американца Бјорна Франтанђела.

Први тенисер света победио је после сат и 30 минута. Он је први сет добио после тај-брејка у коме је било 7:5, док је у другом сету имао лакши посао и после два направљена брејка обезбедио је победу.

УХВАЋЕНИ НА ДЕЛУ, ШОКАНТНА ФОТОГРАФИЈА ИЗ ПРИШТИНСКОГ РЕСТОРАНА: Хашки судија за злочине ОВК вечера са адвокатом двојца који је зверски мучио и убијао Србе?! ТОЛИКО О ХАШКОЈ ПРАВДИ
Ђоковић је остварио 50. победу у Индијан Велсу, где ове године покушава да освоји рекордну шесту титулу.
(ВИДЕО) ШЕШЕЉ: Ако Шиптари крену на север, Војска Србије не треба да дође до Ибра, НЕГО ДА ЗАУЗМЕ ЦЕЛУ ТЕРИТОРИЈУ КиМ!

Један од пресудних поена на овом мечу био је при резултату 5:4 за 128. играча света. Сервирао је Фратанђело, ушло се у размену која је на почетку била изједначена, да би у једном тренутку Американац остварио предност у поену. Ипак, наш ас је по ко зна који пут показао зашто важи за најбољег дефанзивца на свету.

ШОК! СРБИН ПОГИНУО У АВИОНСКОЈ НЕСРЕЋИ У ЕТИОПИЈИ: Објављен списак 149 жртава авина који се срушио одмах по полетању! НЕМА ПРЕЖИВЕЛИХ!

Погледајте поен због којег су се многи хватали за главу:

РУШИ СЕ НАТО, ЗАПАД У ВЕЛИКОЈ ПАНИЦИ: Важна чланица доводи у опасност алијансу!

СПРЕМА СЕ ПАКАО: Озлоглашени борци Исламске државе стижу на Балкан

САРАЈЕВО СПРЕМА НОВУ УЦЕНУ ЗА СРБЕ

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

СТЕФАНОВИЋ: Какву правду можемо да очекујемо ако судија седи са адвокатима одбране Мустафе и Љуштакуа?

ВУК МИЛИОНЕР: Јеремић жени на рачун пребацио 800.000 долара!

НЕЗАПАМЋЕН ЗЛОЧИН КОД ПОЖАРЕВЦА: Испричала да је бебу убила папучом?! Осумњичена за чедоморство час прича једно, а час друго

УЖАС У ВОГЊУ КОД РУМЕ: Мушкарац (56) позвао дечака (13) да уђе у ауто па га пипкао крај сеоског пута

ШИПТАРИ СПРЕМАЈУ НОВЕ ЛАЖНЕ ОПТУЖНИЦЕ ПРОТИВ СРБА! Српска листа упозорава на појачани притисак Приштине!