Printscreen
Спорт

(ВИДЕО) ВОЛКОВ ХТЕО ДА БИЈЕ СУДИЈУ: Бившег играча Партизана обезбеђење једва обуздало

Фудбалери Рада су после ремија са Земном (1:1) опстали у Суперлиги Србије, а меч пун набоја обележиле су немиле сцене у којима је главни актер био играч тима са Бањице Владимир Волков, који је у два навратаимао сукоб са главним судијом Јованом Шегртом.

(ФОТО) СТРАВИЧНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ НОВОГ САДА! У пуној брзини се закуцао у бандеру, па је преполовио! ПОРЕД ПУТА РАСУТИ ДЕЛОВИ АУТОМОБИЛА

Бивши играч Партизана је у 43. минуту, након што је Шегрт свирао пенал за Земун жустро протеатовао и није био усамљен: још играча Рада је врло љутито опколило Шегрта, било је гурања и вређања.

(ФОТО/ВИДЕО) СТРАВИЧНО НЕВРЕМЕ ТУТЊИ КРОЗ СРБИЈУ: Немилосрдни ГРАД НЕМА НАМЕРУ ДА СТАНЕ

Додатну нервозу код играча Рада унео је гол Вучића са 11 метара, па је након завршетка првог полувремена и обезбеђење морало да реагује. Волков је још једном пришао Шегрту и његовом помоћнику, обојици се уносио у лице, а већи инцидент спречили су редари који су држали искусног фудбалера.

БЕЛОСВЕТСКА НАМЕШТАЉКА ВЕКА! ОТКРИВЕНО КАКО СУ ЕВРОВИЗИЈСКИ ВОДИТЕЉИ ИЗРЕЖИРАЛИ ДРАМУ У ИЗРАЕЛУ: Шведска и Северна Македонија славиле победу, а ХОЛАНЂАНИН ИХ ПРЕШИШАО У СЕКУНДИ! А ево и како…

Волков није добио ни жути картон, а био је асистент код гола Трифуновића, којим је Рад изборио опстанак.

САД И НАТО У ФРЦИ! ПУТИН СПРЕМА ОПАСАН ГЕНЕТСКИ ИНЖЕЊЕРИНГ: Окупио младе научнике, његове речи оџвањају у Вашингтону и Лондону!