ВИДЕО Спорт

(ВИДЕО) ТУЧА КАКВУ ЈОШ НИСТЕ ВИДЕЛИ: Севале песнице и црвени картони! Утакмица прекинута јер је понестало фудбалера за игру

Бразилски фудбал увек за је важио за најбољи, а сликом коју су слали у свет увек су могли да се диче. Међутим, не и овај пут.

Бразилци имају свој ‘дерби Мира’ где традиционално играју фудбалери из салвадорске регије, Виториа и Бахиа. Популарни ‘Ба-Ви’ окршај има за задатак да промовише фер-плеј, без обзира на непомирљиве разлике између клубова и навијача.

ИСПЛИВАЛИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ КОД ОБРЕНОВЦА: Дечак (9) се убио због туге за близнакињом!

Ипак, једно су жеље, а друго реалност. Утакмица ‘Мира’ прекинута је 11 минута пре краја јер је домаћи тим због црвених картона остао са шест играча на терену и то код резултата 1:1.

Правила првенства, као и ФИФА, јасно налажу како једна екипа на терену мора да има најмање седам играча.

ПОЛАРНА ЗИМА СТИЖЕ СЛЕДЕЋЕ НЕДЕЉЕ: Спремите се за ЛЕДЕНИ талас и дебели минус до 10. марта! РХМЗ УПОЗОРАВА НА СНЕЖНЕ ПАДАВИНЕ

Виторији је пресудио несмотрен потез Бруна Биспа који је зарадио други жути јер је испуцао лопту близу судије. Знао је да то не сме, посебно јер је само три минута раније Виториа остала без Улиана због искључења. Погађате – због другог жутог.

У првом полувремену судија је поделио шест жутих картона, док је Виториа водила голом Денилсона у 34. минуту сусрета.

Ситуација је достигла свој врхунац у 50. минуту када је Винициус из пенала погодио за изједначење. Прославио је то провокативним плесом пред противничким навијачима што је изазвало бес домаћих играча.

МАСОНИ су заташкали истину о једној од НАЈВЕЋИХ ТРАГЕДИЈА У ИСТОРИЈИ?

Настала је туча у којој је пало пет директних искључења. Севале су песнице, судије су покушавале да повежу ко је кога ударио… Уследила су два црвена картона за играче Виторије.

Серија искључења настављена је у 61. минуту када је код гостију са терена удаљен Фонсцеа, а онда на сцену ступају Уљиан и Бруно.

Све ово завршиће на бразилском спортском суду где ће пасти одлука о победнику, као и о казни за фудбалере. Очекује се да Бахији припадне победа за ‘зеленим столом’ од 3:0.

ВЕЛИКА АНКЕТА: За кога ћете гласати на изборима у Београду?

Заветници: Време је да Миријево добије статус општине