Printscreen
Спорт

(ВИДЕО) СРПКИЊЕ ЗГАЗИЛЕ ПОЉАКИЊЕ! Рукометашице демонстрирале силу на старту ЕП!

Рукометашице Србије победиле су Пољску резултатом 33:26 на старту Европског првенства у Француској

(ВИДЕО) Гори Брисел: „Жути прслуци“ јуришају и у Белгији

Српиње су меч преломиле у првом делу другог полувремена када су направиле серију 6:1 и повеле 26:20 предвођење Катарином Крпеж Слезак. До краја меча Пољакиње нису имала решење за расположене српске рукометашице.

Кољач Насер Орић изјавом након пресуде разбеснео целу Србију!

Катарина Крпеж Слезак била је немилосрдна према Пољакињама, меч је завршила са 11 голова, по пет су имале Јелена Лавко и Јована Стоиљковић, док су по три постигле Сања Радосављевић, Андреа Лекић и Тамара Радојевић. Најбоља у екипи Пољске била је Каролина Кудлац Глоц са шест голова, док је Гржиб постигла један мање.

(ФОТО) СКАНДАЛ: Тачи одликовао Џорџа Буша ОРДЕНОМ НЕЗАВИСНОСТИ!

После гола Стоиљковићеве на старту меча уследио је празан ход, наше девојке чак пет минута нису постигле гол, па су Пољакиње повеле 3:1. Пришле су Српкиње на гол разлике, али су опет ривалке побегле на 7:4 , па 8:6. Узвратиле су наше девојке, са три везана гола преокренуле на 9:8 головима Лавко, Лекић и Стоиљковић. До краја полувремена играло се гол за гол, али су Пољакиње ипак на полувремену водиле 14:13.

Председник Кипра шаље писмо о Косову и Метохији свим шефовима држава ЕУ!

Вучић јасно и гласно: У животу се нисам ни видео, ни чуо с Харадинајем!

Пољакиње су боље отвориле други део меча, побегле на два гола прености 16:14, али сјајна Катарина Крпеж Слезак преокренула је резултат са три везана гола на 17:16. Наше нису имале решење за брзог центра Пољакиња које су брзо дошле до новог изједначења.

(ВИДЕО) ЖЕСТОК ОКРШАЈ У СКУПШТИНИ СРБИЈЕ: Ивица Дачић спустио Чеду као НИКАДА до сада!

НОВИ ЏУМБУС У СКУПШТИНИ: Бошко уносио камење, а Шеварлић слику са све рамом! А онда је Маја устала са места председавајућег! Ево шта је било после

Али Радивојевић, Стоиљковић и Крпеж Слезак са мини серијом од 3:0 Србији опет вратиле предност (22:19). И нису ту стале, наставиле су да газе ривалке, и у 45. минуту имале шест голова предности 26:20, после серије од 6:1. Осам минута пре краја утакмице Србија је имала седам голова предности и тада је дефинитвно било јасно да ће наше девојке победом отворити шампионат.

Наше рукометашице се у недељу састају са Шведском (18.00), а два дана касније и са Данском (21.00).

Русија осудила планове за стварање „велике Албаније

Путин: БРИКС има основа за већи утицај у ММФ-у

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

(ВИДЕО) СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПГОДИО АЉАСКУ: Издато упозорење на цунами!

(ВИДЕО) СКАНДАЛ! У ЕВРОЛИГИ СЕ НАМЕШТА: Руководство елитног такмичења кривицу свалило на клуб!

(ВИДЕО) МАЈМУН МАКАКИ УСВОЈИО МАЛОГ ПСИЋА: Овај снимак постао је прави ХИТ у свету!

НЕЗАПАМЋЕН ЗЛОЧИН Заклао стрину и њеног сина, одјурио код девојке у Београд, а онда је комшија узео ствар у своје руке!

ЛАВРОВ О ТРАМПОВОМ ИЗБЕГАВАЊУ ПУТИНА: Москва ће чекати да се ШЕФ САД РЕШИ ‘ДУБОКЕ ДРЖАВЕ’ И УКРАЈИНЕ!

(ВИДЕО) Побуна потчињених: Хиљаде демонстраната на протесту током самита Г20

Извор: informer