kurir.rs
Мундијал 2018

(ВИДЕО) СРБИЈА – КОСТАРИКА 1:0! Бомбаааааа..Колароооооооов

Фудбалери Србије играју против Костарике први меч групе Е на Светском првенству у Русији! Срби и Руси заједно певају: Косово је Србија!

КРЕНУЛИ У ПОГРЕШНОМ СМЕРУ: Швајцарски навијачи уместо на Светско првенство стигли у Донбас!

ТОК МЕЧА:

60. минут – Прва измена на мечу, направио ју је Оскар Рамирез. Изашао је Венегас, а ушао Боланос.

59. минут – Пожутео је Ивановић!

СМРТ ВРЕБА НА ПУТЕВИМА СРБИЈЕ! Ово су црне рупе где људи ГИНУ!

56. минут – ГОООЛЛЛ – КОЛАРОВ! Капитен је са 25 метара из слободног ударца погодио рашље!

56. минут – Други жути картон на мечу, поново за Костариканце. Опоменут је Гузман због прекршаја с леђа над Митровићем.

ДОДАТНИ МОТИВ ЗА „ОРЛОВЕ“ – Ево зашто ће Орлови дати све од себе против Костарике

54. минут – После корнера Љајића, Митровић је закачио лопту главом, али држан са две руке од чувара, није могао боље да реагује

52. минут – „Орлови“ притискају…

ОПАСНЕ НАМЕРЕ „ОТЕТОГ“ НОВИНАРА И ЊЕГОВОГ ШЕФА: Узели лову од Тачија да Србе оптуже за Ивановићево убиство!

50. минут – ВЕЛИКА ШАНСА за СРБИЈУ! Митровић је одиграо дупли пас са Милинковић-Савићем, који га је избацио самог пред Наваса, али је српски нападач лоше шутирао, па је голман Костарике одбранио.

46. минут – Почело је друго полувреме.

ПОЛУВРЕМЕ – 0:0! „Орлови“ су имали већи посед лопте, Костарика је пропустила најбољу шансу, а Милинковић-Савић је направио страшне маказице…

ЛЕПЕ КОСТАРИКАНКЕ ИЗАБРАЛЕ НАЈЛЕПШЕГ „ОРЛА“: Емилија и Кармен – „Стојке, ОЖЕНИ нас!“

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

(ВИДЕО) БРАВО КРАЉИЦЕ! Крунићева прва Српкиња која је освојила титулу још од 2015!

Драма у Француској: Жена викала „Алаху акбар“ и напала људе ножем

И ПУТИН УЗ СРБИЈУ ПРОТИВ КОСТАРИКЕ!? Да ли ће „орлови“ имати најјачу могућу подршку?

ОПЕТ ЈАЧА АНТИРУСКА ПАРАНОЈА: Америка не може да заштити Европу од Русије

КРСТАЈИЋ ШОКИРАО КОСТАРИКУ! Селектор Србије спремио велико изненађење! ОВО ЈЕ СТАРТНА ПОСТАВА СРБИЈЕ!

Извор: kurir.rs/govorisrbija.rs