Printscreen
Спорт

(ВИДЕО) ОВО ЈЕ АУТОГОЛ О КОМ БРУЈИ ЦЕЛА СРБИЈА: Погледајте НАЈКОМИЧНИЈИ гол у историји српског фудбала! После ОВОГ видеа биће вам јасно зашто сви сумњају у регуларност меча у Новом Саду!

У првој утакмици 16. кола фудбалске Суперлиге Србије, Пролетер је на полувремену водио против Радничког, а онда су Нишлије за два минута у наставку преокренуле утакмицу и славиле са 2:1.

ЛАЗИЋ КРЕЋЕ С ОДВИКАВАЊЕМ ОД КОКАИНА: Дарка родитељи ваде из пакла дроге!

Домаћин је повео голом Човића, а онда су на сцену ступиле Нишлије.

Хаскић је изједначио резлтат у 68.минуту утакмице после сумњиво досуђеног пенала, а онда је уследила још комичнија сцена.

СТАМЕНКОВСКИ: ,,Црна листа“ очајнички потез поражене стране!

Штопер домаћина Ламбулић је постигао аутогол у 69. минуту, који је унео сумњу у све поштоваоце фудбала, али и спорта генерално.

НЕЗАПАМЋЕН ХОРОР У ШКОЛИ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Претукао школску другарицу која је имала леукемију, завршила са ПОТРЕСОМ МОЗГА!

Зашто су сви посумњали у коректнос овог дербија биће вам јасно после овог видеа који је освануо на Твитеру.

УЖАС У СМЕДЕРЕВУ: Дечак (11) задобио фарктуру лобање, СЕДМОГОДИШЊАК ГА УДАРИО СЕКИРОМ У ГЛАВУ!

ПОЧИЊЕ НОВИ ПОГРОМ Шиптари протерују српске монахе са Косова!

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

(ВИДЕО) СРБИЈА ЈЕ ВОЈНА СИЛА: Највећим маневрима у историји прослављамо 100 година победе!

(ВИДЕО) КИНЕЗИ ЗАПРЕТИЛИ АМЕРИМА: Не шаљите авионе и бродове у Кинеско море, БЕСНИ ПАС МАТИС НАСТАВИО ПО СВОМЕ!

НОВА СМРТОНОСНА ДРОГА ОДНЕЛА НАЈМАЊЕ 5 ЖРТАВА: Опаки кинески екстази УБИЈА ДЕЦУ ПО СРБИЈИ!

(ВИДЕО) ЕКСПЛОДИРАО ДАНИЈЕЛ АЛЕКСИЋ! Мајсторски голови Србина у Турској!