Mitrovic
Спорт

(ВИДЕО) Митроманија је узела маха: Два гола Србина за Фулам, други дао у 91. минуту за победу!

Феноменални српски нападач постигао седам голова у последњих пет утакмица за Котажерсе, нова "жртва" Престон

НОРВЕШКА: Косово је држава, Русија непријатељ, Србија је у сваком случају на губитку

Сам Бог је послао Александра Митровића у Фулам у последњим сатима прелазног рока, сада баш овако, без сумње, констатују навијачи клуба из Лондона које из кола у коло у стање еуфорије баца српски нападач.

Митровић је и у овој рунди Чемпионшипа био стрелац за тим Славише Јокановића, његова два гола – други у 91. минуту, обезбедила су Котаџерсима нову победу у низу коме се не назире крај.

БИЋЕ ПАПРЕНОГ УДАРАЊА ПО ЏЕПУ: Возачи, ово су нове измене Закона о безбедности саобраћаја! Ево колико ће вас сада коштати прекршаји!

Била је ово 12. победа Фулама у претходних 15 кола, уз три ремија, а Митровићу седми гол у последњих пет утакмица!

Фулам је задржао треће место, два бода испред Астон Виле, а пет иза Кардифа који је остао на истом одстојању после тријумфа на свом терену над Бирмингемом 3:2.

ПРИЧА О КОЈОЈ ПРИЧА СРБИЈА: Ко је уствари Милан Јевђић – ФОЛИРАНТ ИЛИ МУЧЕНИК?

Погледајте оба гола српског нападача против Престона.

(ВИДЕО) СНИМАК КРАЂЕ О КОЈОЈ ПРИЧА ЦЕО БАЛКАН: Да ли је могуће да се ово десило, многи мисле да је све НАМЕШТАЉКА!