ВИДЕО Спорт

(ВИДЕО) ЈЕЗИВА СЦЕНА! СРБИН УДАРИО ГЛАВОМ У СТАТИВУ! Свилар након ударца остао ошамућен, извели га са терена!

Млади голман Бенфике Миле Свилар доживео је неугодну повреду главе на мечу против Виторије Сетубал (2:2) у португалском Купу.

ПОТРЕСНО СВЕДОЧЕЊЕ ЂИЛАСОВЕ БИВШЕ ЖЕНЕ: Тукао ми оца, а мене трудну мучио!

Српски голман је приликом једне интервенције у 30. минуту утакмице ударио главом у стативу. Свилар је сјајно одбранио ударац противника, али је након силовитог ударца у стативу остао ошамућен, што је ривал искористио да у наставку акције проследи лопту у мрежу.

БРАТАНИЦИ У СТАРОМ БЕЧЕЈУ ПОСЛАЛА ЈЕ ПОКЛОН ИЗ ЊУЈОРКА: Када им је пакет стигао на кућу ШОК! Имали су шта и да виде!

Младом голману је одмах указана помоћ на терену. Он је инсистирао да настави меч, међутим, седам минута касније је напустио терену.

КАСИРКА ПРЕМЛАТИЛА ПЉАЧКАША! Серија пљачки код Сурдулице и Хана!

Након додатних прегледа биће утврђена тежина повреде 18-годишњег Србина.

МОНСТРУМ КОЈИ ЈЕ УБИО ЖЕНУ И ДЕТЕ ИСПРЕД ЦЕНТРА ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД ПРЕРЕЗАО СЕБИ ГРКЉАН! Чувари чули ломљење, па затекли крваву сцену!