Printscreen
Спорт

(ВИДЕО) БОООООМБЕТИНА СА 30 МЕТАРА! Пољак поцепао мрежу Атлетика!

Фудаблер Локомотиве из Москве Пољак Маћеј Рибус опалио је левицом са око 30 метара, а Атлетиков голман Аксел Вернер ништа није могао.

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) НАСИЉЕ КОЈЕ ЈЕ ЗГРОЗИЛО ПЛАНЕТУ: Славни спортиста брутално претукао своју девојку! Ударао је песницама по лицу, вукао за косу низ степенице, шамарао…

Атлетико Мадрид у Москви игра реванш меч осмине финала Лиге Европе, након 3:0 у првој утакмици која је одиграна у Мадриду. Мадриђани су повели против Локомотиве у 16. минуту голом Корее, а само четири минута касније – бомба је завршила у мрежи Мадриђана.

КАКО СУ МАЈКА И ЋЕРКА УШЛЕ У ПОСАО С ДРОГОМ: Продавала паприке, па постала нарко-бос! ПОП ИХ ОЦИНКАРИО ДА БИ ДОБИО НАНОГИЦУ!

Пољак Рибус опалио је левицом са око 30 метара и сјајним поготком поравнао резултат на 1:1. Голман Атлетика био је беспомоћан у овој ситуацији. Прво полувреме окончано је резултатом 1:1.

(ВИДЕО) ПЕВАО ЈЕ ГО, ПОЛИВАО СЕ СОПСТВЕНИМ ФЕКАЛИЈАМА, НАБИЈАО МИКРОФОН У УСТА И ИЗБИЈАО СЕБИ ЗУБЕ! Ужасна прича о најпрљавијем музичару икада