Мундијал 2018

СРБИЈА – ШВАЈЦАРСКА 1:2! Шаћири срушио „орлове“ и наставио са провокацијама!

Фудбалска репрезентација Србије игра против Швајцарске у Калињинграду вероватно одлучујући меч за пролаз у осмину финала Светског првенства у Русији

(ВИДЕО) ШИПТАРСКА ПРОВОКАЦИЈА! „Швајцарац“ Џака гол прославио „албанским орлом“!

ТОК МЕЧА од 52 до 90ог минута:

90. минут – ГОООЛЛЛ – 2:1 ЗА ШВАЈЦАРСКУ – ШАЋИРИ! Истрчао је контру, изашао сам пред Стојковића и матирао га. И одмах провокације са „орлом“ на шакама…

(ВИДЕО) МИТАР ГА ЗАБИО ШВАЈЦАРЦИМА! Мајсторска акција и гол Митровића!

87. минут – „Пожутео“ је и Митровић.

84. минут – Судије нису досудиле офсајд Гаврановића, који се нашао у шанси, али је Стојковић био успешнији.

82. минут – Емболо је тукао из даљине, Стојковић имао проблема, али успео да је укроти.

ШАЋИРИЈУ И БЕХРАМИЈУ ПРЕСЕШЋЕ МУНДИЈАЛ! Паклени план српских навијача за Албанце у швајцарском тиму! НЕ ЗНАЈУ ШТА ИХ ЧЕКА!

81. минут – Измена: Радоњић уместо Миливојевића! То значи да је Крстајић све карте бацио на напад!

ЗВАНИЧНО: 33.167 гледалаца.

74. минут – Гаврановић је био у шанси и погодио спољњи део мреже… Тек тада је помоћни судија сигнализирао очигледан офсајд.

ЗАУСТАВИО ЈЕ ЦРНИ МЕРЦЕДЕС, ПА ПРИШАО ДРУГОМ АУТУ: Почела је препирка, а онда УДАРЦИ! Узнемирујућа сцена из НОВОГ САДА!

73. минут – Џемаили уступа место на терену Емболу.

70. минут – Швајцарцима одговара реми… Покушавају да умртве ритам утакмице.

68. минут – ШАНСА за СРБИЈУ! Добар напад Србије, Коларов је лопту убацио пред гол, лопта је прошла цео казнени простор, а Митровић је био „кратак“ да је убаци у мрежу.

66. минут – БРИХ НИЈЕ ДОСУДИО ПЕНАЛ ЗА СРБИЈУ! Двојица Швајцараца су држала Митровића, а када су сва тројица пала на земљу пред Зомеровим голом, немачки судија је показао фаул у нападу?!

64. минут – Прва измена у репрезентацији Србије – Љајић уместо Костића. Сада је на терену прва постава из меча са Костариком.

(ФОТО) ЗАСТРАШУЈУЋИ ПРИЗОР НА ВИДИКОВЦУ: Тело женске особе пронађено у шуми!

64. минут – „Орлови“ су сада бесни на Бриха због последњих неколико одлука.

58. минут – СТАТИВА! Шаћири се на десном крилу изборио за позицију, а онда са ивице шеснаестерца гађао суротни угао Стојковићевог гола и – погодио стативу.

(ВИДЕО) БИЋЕ КРВИ ДО КОЛЕНА: На граници са Јорданом, Асадове специјалне јединице опколиле АМЕРИЧКУ БАЗУ!

52. минут – ГОООЛЛЛ – ШВАЈЦАРСКА ЈЕ ИЗЈЕДНАЧИЛА – 1:1 – ЏАКА! Шаћири је шутирао, Коларов га изблокирао, лопта се одбила на 20-ак метара од гола, на њу је налетео Џака и опалио као из топа – умало није поцепао мрежу.