Printscreen
Спорт

СЕНЗАЦИЈА У БЕРЛИНУ! Хрвати на ДНУ БАЗЕНА! Светски шампиони ШОКИРАНИ, ПОДАВИЛИ ИХ тотални аутсајдери!

"Баракуде" су водиле током целог меча, али то их није спасило елиминације

ЉУДИНА! Потез овог новосадског таксисте натераће вам сузе на очи! ПРИДРУЖИТЕ МУ СЕ, ВЕОМА ЈЕ ВАЖНО!

Ватерполисти Аустралије изненадили су Хрватску и победили је са 9:8 (1:1, 4:4, 2:2, 2:1) у четвртфиналу Светског купа.

Хрватска је без пораза ушла у четвртфинални дуел и очекивала се лагана победа шампиона света, али су неуморни Аустралијанци успели да направе највеће изненађење турнира.

(УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО) УБИСТВО У БУЛЕВАРУ КРАЉА АЛЕКСАНДРА: Тренутак када је пензионерка на улици пришла инвеститору и ХЛАДНОКРВНО ГА УПУЦАЛА

Хрвати су стегнуто ушли у меч и нису оправдали улогу фаворита ни када су водили, а то је било током малтене целог меча.

Водиле су „Баракуде“ углавном са једним голом разлике, имали су и предност од 7:5, да би „Кенгури“ успели да изједначе на крају треће деонице, а онда и поведу у четвртој. Хрватска је играла јако лоше, у мислима су је био страх од пораза, а веома неквалитетан ватерполо виђен је у четвртој четвртини.

(ФОТО) ОВО ЈЕ МЛАДИЋ КОЈИ ЈЕ ЈУТРОС ПАО СА 22. СПРАТА ЗГРАДЕ БЕОГРАДА НА ВОДИ: Имао је 26 година и био пословођа у једној фирми

Хрватска је, после око десет минута без гола, успела да изједначи, али је онда Џо Кејс на мање од минут до краја донео ново вођство својој екипи, те и коначну победу.

Аустралијанци се састају са победником меча између Немачке и Јужне Африке у полуфиналу.

(ВИДЕО) КОМАНДУЈЕ ИЗ ЗАТВОРА: Вођа навијача Наполија је шеф мафије од кога дрхти и премијер Италије

Победу је у свом четвртфиналном мечу остварила Мађарска, која је била боља од ватерполиста САД са 10:8 (5:2, 1:1, 3:3, 1:2). Они се у полуфиналу састају са бољим из дуела Јапан – Србија.

(ФОТО/ВИДЕО) ОВО ЈЕ ОСОБА КОЈА ЈЕ КРВНИЧКИ УБИЛА ПСА? Пеђа се сликао у војној униформи, тврде да је он недужној животињи СЛОМИО ВРАТ и све то СНИМИО!

СРБИН ПРЕЖИВЕО ПРАВУ ДРАМУ Илији на крузеру поцрнела рука, када су стигли на копно уследио је хорор, а сада му стигла МИЛИОНСКА ОШТЕТА! НАЈЕЖИЋЕТЕ СЕ!