Спорт

ОРЛОВИ ПОСЛЕ ДРАМЕ ОТПИСАЛИ СОКОЛОВЕ: Љајић и Митровић прецртали Црну Гору! Србија победом на Маракани дошла надомак Лиге Б

Репрезентација Србије победила је Црну Гору 2:1 (2:0) на стадиону "Рајко Митић" у утакмици петог кола Групе 4 Дивизије Ц Лиге нација.

(ВИДЕО) ПОДМУКЛО! НЕВИЂЕНИ БЕЗОБРАЗЛУК КАПИТЕНА ЦРНЕ ГОРЕ! Симић пришао Александру Митровићу с леђа и МУЧКИ га ударио ПЕСНИЦОМ У ГЛАВУ!

Голове за домаћина су постигли Адем Љајић у 30. минуту и Александар Митровић у 32, док је коначан резултат поставио Стефан Мугоша у 70.

Другим тријумфом над Црном Гором, репрезентација Србије се учврстила на првом месту Групе 4 са 11 бодова. „Соколови“ су остали на другом месту са седам и коло пре краја изгубили шансе да се домогну првог места. Румунија са утакмицом мање има шест бодова, док је Литванија без бодова.

Румунија вечерас дочекује Литванију и има прилику да победом претекне Црну Гору и настави да прети Србији. У случају таквог сценарија, „орловима“ је у уторак потребна победа у Хумској над Литванијом да и математички овери прво место и улазак у Лигу Б, као и алтернативни пут на ЕВРО 2020, док Румуни у исто време буду гостовали у Подгорици.

ХОРОР У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ! Затекао жену са љубавником, ПА ГА ИСКАСАПИО!

Ако Румунија вечерас не победи, све би било готово, „орлове“ више нико не би могао да стигне…

Србија је данас на „Маракани“ пред 15.400 гледацала заслужено савладала Црну Гору, али је могла од готовог да направи вересију. Јер, изабраници селектора Младена Крстајића су после фуриозних 15 минута у финишу првог полувремена стекли 2:0, а могли су и до убедљивије предности, јер је, између осталог, Митровић промашио пенал.

Када је средином другог полувремена Мугоша преполовио заостатак „соколова“, било је драме у завршници…

„Орлови“ су за три минута повели 2:0.

Детаљи пребијања СРПСКИХ ФУДБАЛЕРА: Један се БОРИ ЗА ЖИВОТ, камере снимиле шта се десило

У 30. минуту после другог корнера за Црну Гору, севнула је контра Србије, Тадић је избацио Љајића, који је изашао сам пред голмана Петковића и послао лопту у мрежу.

Већ у 32. минуту нови шок за госте. Коларов је са левог крила одлично центрирао, а Митровић маестрално реаговао на „првој стативи“ и постигао свој пети гол у овом циклусу Лиге нација.

До краја првог полувремена „орлови“ су имали још четири велике прилике. Прво се Гаћиновић спетљао кад га је Митровић оставио самог пред голманом Петковићем, а онда је три шансе пропустио нападач Фулама.

НАУЧНИК НАСА ШОКИРАО СВЕТ: Спремите се, најстрашније смрзавање у модерној историји долази! Ово ће се догодити

У 38. минуту Шћекић је оборио Матића после чега је судија Маљенко показао на белу тачку. Митровић је „паненком“ покушао да затресе мрежу, али је лопту послао преко гола.

У последњим тренуцима првог полувремена Митровић је имао два покушаја главом, али му је прво Петковић одбранио ударац, да би други пут лопта отишла поред гола.

У другом полувремену домаћин је успорио, а да би неизвесности ипак могло да буде наговестио је Мугоша на истеку сата игре. Тада је ударцем главом у паду затресао мрежу, али је Маљенко поништио гол због наводног офсајда.

(ВИДЕО) ЈАВИО СЕ СРПСКОЈ МОНАХИЊИ У СНУ: Пророчанство ПАТРИЈАРХА ПАВЛА којим је најавио догађај који ће ШОКИРАТИ СРБИЈУ!

Исти играч се ипак уписао у стрелце десетак минута касније када је остао усамљен на 11, 12 метара од гола – 2:1.

Како се ближио крај утакмице гости су све одважније кретали у нападе, али нису успели да створе шансу за којом би жалили.