„Орлови“ победили „Соколове!“

Репрезентација Србије победила је Црну Гору у Подгорици са 2-0.

(ВИДЕО) ГРМИ ПОДГОРИЦА! ЦЕО СТАДИОН СКАНДИРА: КОСОВО ЈЕ СРБИЈА! Навијачи Орлова и Соколова певају ЗАЈЕДНО!

Фудбалске репрезентације Србије и Црне Горе играју у Подгорици први историјски меч, у 3. колу Лиге нација. Србија је сада на првом месту групе 4.

(ВИДЕО) МАСОВНА ТУЧА НАВИЈАЧА НА СТАДИОНУ У ПОДГОРИЦИ: Погледајте општи хаос уочи утакмице Црна Гора – Србија

Србија је повела у 18. минуту голом Митровића из једанаестерца. Пенал је досуђен након што је Стојковић срушио Родића. Митровић је постигао гол и у 81. минуту, када је Србија повела 2-0.

Најбоља шанса за Црну Гору био је ударац Бећираја са 18 метара, мало поред десне стативе гола Дмитровића.

НЕЗАПАМЋЕН УЖАС У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ КОД ПРЕШЕВА: Ђак првак (6) преминуо усред наставе, тело малишана на поду приметили други ученици

Објављен је и састав Србије: Дмитровић, Родић, Вељковић, Миленковић, Рукавина, Лукић, Максимовић, Тадић, Гаћиновић, Живковић, Митровић.

КАКАВ БЛАМ! ЂИЛАС, СТЕФАНОВИЋ И ОБРАДОВИЋ ПОКУШАЛИ ДА ОДРЖЕ ТРИБИНУ, када су видели да им нико није дошао, СИШЛИ СА БИНЕ ДА ГЛУМЕ ПУБЛИКУ!

Црна Гора ће играти у следећем саставу: Петковић, Стојковић, Симић, Томашевић, Вешовић, Шћекић, Вукчевић, Марушић, Јововић, Јоветић, Бећирај.

КРИМИНАЛИСТИЧКА ПОЛИЦИЈА У ТРИФУНОВИЋЕВОЈ ФОНДАЦИЈИ ,,ПОДРЖИ ЖИВОТ“!

Цариград потврдио да признаје аутокефалност цркве у Украјини

(ВИДЕО) ХАПШЕЊЕ ЗБОГ НАПАДА У БЕТОН ХАЛИ! Погледајте како су приведена још два насилника који су ПАЛИЦАМА ТУКЛИ ГОСТЕ и демолирали локал!

(ВИДЕО) Погледајте снимак МАФИЈАШКЕ САЧЕКУШЕ за власника Енергопројекта

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

Детаљи смрти ђака првака усред школе: Само је пао са столице, лекари га реанимирали 20 минута, али узалуд!

Хулигани који су тукли људе у Бетон хали припадници групе ,,Веље Невоље“!

ДОДИК ОЧИТАО БУКВИЦУ КОМШИЋУ: Мало се заиграо и уживео у улогу политичког месије који суседним државама дели лекције!

ТО СЕ НЕ ТОЛЕРИШЕ! Српска и шпанска делегација напустиле конференцију у Бечу због лажне државе Косово!