Starsport
Спорт

(ВИДЕО) ГРОБАРИ НАПРАВИЛИ СПЕКТАКЛ У ХУМСКОЈ: Батин европски Партизан прегазио Данце! За Лигу Европе против Бешикташа

Фудбалери Партизана победили су Нордсјеланд у Хумској 3:2 (3:1) у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу Европе.

ВЕЛИКА АНКЕТА о статусу Косова и Метохије

Црно-бели су забележили тријумфе у оба меча са данским представником (пре недељу дана 2:1 као гости), па ће се 23. и 30. августа у плеј-офу за Лигу Европе састати са Бешикташом.

ПОГИНУЛИ ОТАЦ И ЋЕРКА (8), МАЈКА ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА: Тешка саобраћајна несрећа код Житорађе! ШЛЕПЕР ИЗГУБИО КОНТРОЛУ И УДАРИО У АУТО

Последњи ривал Партизана пред групну фазу је нешто раније вечерас до плеј-офа стигао „кроз иглене“ уши, голом Алвара Негреда у 90. минуту на гостовању ЛАСК-у у Линцу и поставио коначан резултат 2:1. С обзиром на минималну победу у првом дуелу у Истанбулу, упркос данашњем поразу, даље је прошао турски тим.

РХМЗ УПОЗОРАВА! Ове делове Србије ускоро ће погодити ЈАКИ ПЉУСКОВИ СА ГРМЉАВИНОМ!

Тим Зорана Бате Мирковића је пред 15-ак хиљада својих навијача у Хумској играо од сјаја до очаја.

Ово о Харадинају не зна ни ЦИА ни БИА: НЕ ЗНА ЗАШТО ЈЕ МУСЛИМАН, ПИЈЕ НА РАМАЗАН, БИЈЕ ЖЕНУ, ТРОШИ 80 000 ЕВРА НА ЛЕТОВАЊЕ…

Гости су повели у раној фази, али је онда Партизан показао европски сјај и направио преокрет још током првог полувремена – 3:1.

У наставку су црно-бели имали прилике да увећају предност и нокаутирају грогираног ривала, али је уследио необјашњив пад у њиховој игри, што су гости искористили да постигну гол и макар ублаже пораз.

СИН ПОЛИЦИЈСКОГ ГЕНЕРАЛА УХАПШЕН ЗБОГ ПЉАЧКЕ КУЋЕ САШЕ ПОПОВИЋА! Директору Гранда покрали 100.000 евра, а он је један од осумњичених

„Могу да будем задовољан резултатом и пролазом, јер смо, можда сам досадан, али морам да поновим, избацили одличну екипу. Лоше смо ушли у меч, али онда смо почели да играмо онако како смо се договорили. Опет смо имали пад у последњих 10-15 минута, можда смо се свесно повукли, а и остали без снаге“, био је први коментар Зорана Мирковића после меча за Арену спорт.

(ВИДЕО) ОВО ЈЕ ДЕВОЈКА КОЈА ЈЕ ГУРНУЛА ДРУГАРИЦУ СА МОСТА ВИСОКОГ 18 МЕТАРА: Нико не верује да јој је жао, а сада јој прети оптужница

Тада је сазнао да следеће недеље у Хумску стиже Бешикташ.

„Велика екипа. Имамо времена до четвртка да се припремимо“.

(ВИДЕО) КОНАЧНО СЕ ОГЛАСИО И ШЕШЕЉ: Ово је његов став око идеје разграничења са Албанцима