Спорт

ДЕЛФИНИ КРОЗ ОЛУЈУ ДО ТОКИЈА: Српски ватерполисти победили Хрвате после дивовске борбе по невремену у финалу Светске лиге

Ватерполо репрезентација Србије савладала је Хрватску 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3), у финалу Светске лиге и не само да је освојила трофеј и новчану награду од 350.000 долара, већ је изборила директан пласман на Олимпијске игре у Токију 2020. године.

Лоше је Србија почела меч, посебно у одбрани што је изабраницима рекао и селектор Дејан Савић. Хрвати су у прве две деонице извели чак три петерца, која су претворили у голове и све до седмог минута другог квартала наша селекција је била у заостатку.Тада смо после гола Прлаиновића први пут повели (6:5), што је био резултат на полувремену.

(ФОТО) ПОЧЕЛО НЕВРЕМЕ У ВЕЋЕМ ДЕЛУ СРБИЈЕ! Град величине ТЕНИСКЕ ЛОПТИЦЕ опустошио усеве на сверу и западу, ЦРЕПОВИ ПОЛУПАНИ!

РХМЗ ЈЕ УПРАВО ИЗДАО НАЈСТРАШНИЈЕ УПОЗОРЕЊЕ ДО САДА! Србија нека се спреми на ВЕЛИКУ ОЛУЈУ! ЕВО ШТА НАС ЧЕКА

Хрватска је боље одиграла трећу четвртину, што је гостима пред последњих осам минута донело минимално вођство (8:7). У том моменту киша је све јаче падала. јакшић је прво погодио за изједначење, а затим је Врлић вратио предност на страну Хрвата. Мандић је на полловини четвртине донео изједначење.

ЗАТВОРИТЕ ПРОЗОРЕ, ТЕРАСЕ, ГАРАЖЕ И СВЕ ПРОСТОРИЈЕ ГДЕ МОЖЕ УЋИ ВОДА! Градоначелник Београда Зоран Радојичић упозорио грађане на могуће непогоде!

(ВИДЕО) ТЕЖАК ИНЦИДЕНТ НА НАТО ВЕЖБАМА У БАЛТИКУ! МРТВИ ПИЈАНИ БРИТАНСКИ МАРИНЦИ снимљени са КУКАСТИМ КРСТОВИМА НА ГРУДИМА!

Вукичевић је погодио за 10:9, а Филиповић донео ново изједначење. Два минута је било до краја. А онда, Филиповић нешто више од минута пре краја погађа за 11:10.

(АУДИО/ВИДЕО) ГАЗДАРИЦА ЦРНЕ ГОРЕ! ОБЈАВЉЕН ТАЈНИ РАЗГОВОР МИЛОВЕ ЖЕНЕ! Лидија Ђукановић се изланула преко телефона: ЈА ПРЕУЗИМАМ ДРЖАВУ КАД МИ МУЖ ОДЕ НА ПУТ

ЕВО ШТА ПИШЕ У ФИГАРООВОЈ РЕПОРТАЖИ О ЖИВОТУ НА КИМ: Срби грађани другог реда, међународна заједница окреће главу! Уместо крава гаје свиње, јер их Албанци неће украсти

ЧИСТ БЕЗОБРАЗЛУК! Википедија избрисала НАЈГОРИ ЗЛОЧИН НАД СРБИМА, па урадили НЕШТО ЈОШ ГОРЕ!

Вукићевић је изједначио голом из даљине, а по пљуску, Филиповић је 17 секунди пре краја постигао гол из петерца и трасирао нам пут ка Олимпијским играама у Токију наредне године.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

ВЕЛИКА ИГРА НА АРКТИКУ: САД планирају војну луку како би се супротставиле Русији и Кини!

БИЗАРНО: Научници тврде да људима почиње да расте рог, а разлог је шокантан!

УСТАШЕ ОПЕТ ДИВЉАЈУ У ЦЕНТРУ ЗАГРЕБА! Парадирају у црним мајицама и УРЛИЧУ „ЗА ДОМ СПРЕМНИ“!

ЈЕЗИВО БАБА ВАНГИНО ПРОРОЧАНСТВО: Када ова земља падне почиње Трећи светски рат! Увод је већ почео!

(ВИДЕО) Новинарка Н1 провоцирала Вучића, он јој одбрусио: Ми спасавамо Србију од катастрофалних потеза ДОС!

БУРНА РЕАКЦИЈА МИТРОПОЛИЈЕ СПЦ: Државни центри моћи у Црној Гори кривотворе историјске чињенице!

ИСПЛИВАЛО ТЕЛО СТУДЕНТА ИЗ ЛОЗНИЦЕ: Несрећни младић пронађен на мајчин рођендан…

Чепурин: Русија никад неће трговати косовским проблемом! Подржавамо напоре Србије и председника Вучића!

ПУТИН УСКАЧЕ У ИГРУ: Бранићу Србију и Резолуцију 1244!